Aktuálne: 10 miest je ešte stále voľných, takže máš šansu dostať sa na tento zaujímavý tréningový camp. Deadline je 18.9.2018

22. – 25. novembra sa na Štrbskom Plese uskutoční unikátny kemp pre vybraných česko-slovenských fitness nadšencov. Jeho cieľom je dať im priestor stretnúť sa, vymeniť si skúsenosti, zážitky, tréningové metódy a rozšíriť svoje know-how v oblasti funkčného silového tréningu. To všetko pod dohľadom trénerského tria z fínska – Mikko Salo, Jonne Koski a Emilia Leppänen.

Kemp je určený pre 31 atlétov a atlétiek, no finálna zostava ešte nie je uzavretá. Na základe zastúpenia v tomto športe vybrali organizátori kombináciou českých a slovenských mien, mužov aj žien.

11 mien pozvali podľa ich výkonov v Open 2018.

? Ďalších 10 vyberali cez jednoduchú trojčlenku: ▶ majiteľ gymu ▶ aktívny športovec ▶ aktívne niečo robí pre lokálnu scénu.

? Posledných 10 miesteniek (7 mužov + 3 ženy) je však ešte voľných, takže máš stále šancu zapojiť sa.

Kvalifikácie o účasť na Red Bull Power Residence sa môže zúčastniť každý atlét dlhodobo (minimálne 3 roky) žijúci v Českej alebo Slovenskej republike, ktorý v deň začiatku podujatia (22.11.2018) dovŕši vek 16 rokov a nahrá svoj kvalifikačný workout.

Viac info na webe.

Posledný možný termín na nahranie kvalifikačného videa – 18.9.2018, 23:59

Photo Credit: Red Bull
#redbullpowerresidence #redbullslovensko #redbullslovakia

Leave a Reply