Aktualizované od organizátora:

„Vcera o 23:59:59 sa nam skoncila online kvalifikacia na Carpathian Games 2018 a dnes prebehlo stretnutie organizatora s pomocnymi organizacnymi partnermi. Rok 2018 nam neako nepraje 🙁 Na zaklade vysledkov kvalifikacie sme sa rozhodli prelozit event na prvy kvartal r.2019 z dovodu nenaplnenia minimalneho poctu atletov vhodnych do finalovych kol. Nas event si zasluzi vacsie mnozstvo kvalitnych atletov, ktori sa tentokrat rozhodli startovat na konkurencnych podujatiach a tympadom to nase nedosiahlo pozadovany pocet. Budeme velmi radi, ak s nami ostanete a podporite nas aj pri novom termine, ktory Vam v blizkej buducnosti predstavime (predbezne februar/marec 2019). V zmysle starej znamej pravdy ,,vsetko zle je na nieco dobre,, sa vratime silnejsi a vacsi nez kedykolvek predtym a dakujeme Vam za Vasu podporu a pochopenie.“

Koncom novembra sa v Košiciach uskutoční druhý ročník súťaže Carpathian Games. Organizátori tento týždeň zverejnili nové informácie. Prize money za kategóriu je 1000 eur, čo je celkom pekná motivácia. Súťažiť sa bude v Hádzanárskej hale 24-25.novembra 2018.

Očakávaná je medzinárodná účasť, minimálne z regiónu V4.

Ak sa chceš zúčastniť finále Carpathian Games, musíš sa najprv prebojovať online kvalifikáciou. Online kvalifikácia pozostáva z jedného kvalifikačného workoutu. 150 statočných atlétov, ktorí prejdú cez online kvalifikáciu, bude pozvaných súťažiť a ukázať sa vo finále Carpathian Games.

Kategórie:

?️‍♂️ Elite Muži
60 atlétov

?️‍♀️ Elite Ženy
40 atlétiek

? Zmiešané dvojice
30 tímov (muž-žena)

 ? Prize money:
1 miesto:1000 eur
2 miesto: 600 eur
3 miesto: 400 eur
(spolu ceny v hodnote 6000 eur)

Viac info nájdete na webe organizátora. Čoskoro doplnia aj kvalifikačný tréning.

Cover photo: Roman Belus

Leave a Reply